Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B

  • 20 m²

1-slaapkamer Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B Warschau biedt accommodatie op een welgelegen locatie binnen 5 minuten lopen van het Museum of Praga. Dit 20 m² grote appartement is gelegen op circa 1 km afstand van Warszawa Stadion treinstation en in de onmiddellijke nabijheid van Zabkowska 01 busstation.

Dit appartement heeft een zitruimte en een keuken en biedt ook uitzicht op de tuin. Bij deze accommodatie zijn een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B biedt een complete keuken uitgerust met een koelkast en een ketel.

Dit appartement is hangig gelegen op korte rijafstand van 10 minuten van de Bibliotheek van de Universiteit van Warschau en op 10 minuten loopafstand van het metrostation Stadion Narodowy. Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B is op afstand van 3 km tot Citadel van Warschau gevestigd. Deze 1-badkamer accommodatie is op op korte rijafstand van 15 minuten van het Koninklijk Paleis gelegen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B Warschau
Targowa 21 By Homeprime
Mobiele prijsaanbieding

Targowa 21 By Homeprime

8.9
Fantastisch 6 beoordelingen
434 m van de accommodatie
USD 139 USD 125
per nacht
Close
Mobiele prijsaanbieding

Close

454 m van de accommodatie
Port Praski Modern Apartment With Ac By Renters Prestige
Mobiele prijsaanbieding

Port Praski Modern Apartment With Ac By Renters Prestige

9.5
Voortreffelijk 6 beoordelingen
699 m van de accommodatie
USD 629 USD 566
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • Beveiliging

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B te vinden?
      Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B is in de Praga Pólnoc wijk van Warschau gesitueerd, binnen 2 km afstand van de Zygmuntzuil.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B?
      Populaire plekken in de buurt van Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B zijn onder andere het Graf van de onbekende soldaat, de Zygmuntzuil, het Museum Opstand van Warschau.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in dit appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in dit appartement.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast en een kookplaat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Urban Chic - Cozy Studio - Praga - Zabkowska B Warschau

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten